Заявка на участь у Ярмарці KYIVPHOTOWEEK

Якщо ви хочете взяти участь у Ярмарці в якості Експонента, надішліть, будь ласка, Заявку на участь. Дійте згідно інструкціі нижче.

Останній строк подачі заявки 3 жовтня.

  • Крок 1. Визначтесь з кількістю Пакетів учасника для участі у Ярмарці ( опис Пакету Учасника).  Надішліть заповнену  на адресу Організаторів "Заявку учасника" та preview відібраних для експозиції фотографій (JPG, 72dpi, max 500 px long side).  Ім'я кожного файлу з фотографією повинно мати вигляд  Прізвище_№_розмір у см (планований розмір роботи з оформленням у експозиції).  У відповідь, на вказаний у Заявці E-mail, Ви отримаєте Анкету Учасника для заповнення. Отримання вказаної Анкети означає, що Ваші фотографії пройшли кураторське погодження для участі у Ярмарці*. 
  • Крок 2. Зробіть Внесок за участь у Форумі згідно з вказаними реквізитами. Зроблений Внесок за участь означає що Учасник прочитав, зрозумів та приймає Умови та Правила.
  • Крок 3. Заповніть Анкету Учасника.
  • Крок 4. Надішліть на адресу Організаторів (s.kyivphotoweek@gmail.com) заповнену Анкету. 

                        * Якщо на думку кураторів проекту фотографії повністю або частково не відповідають критеріям Форуму, Вам буде запропоновано переосмислити свою експозицію. Своє завдання куратори вбачають у тому, щоб Учасник зміг представити свою майстерність найкращим чином.  Надіслані фотографії не рецензуються.