KYIVPHOTOWEEK  2020   World.Diffractus


Андрій Соболєв

Андрій Соболєв - фотограф-пейзажист.
Народився і проживав до 21 року в місті Керч, Крим - там же отримав диплом бакалавра зі спеціальності “ПО автоматизованих систем”. У 2012 році переїхав до Києва, де і продовжив працювати за фахом. Мрія з 18 років була відвідати США, в 2016 році відправився з близькими мені людьми в подорож, в якому познайомився з роботами Пітера Ліка у Лас-Вегасі. Через кілька днів  потрапив до каньйонів Юти і Арізони. Побачив на власні очі каньйон Підкови і Антилопи, Брайс каньйон і хребет Великого каньйону. Після повернення в Україну, через місяць - купив камеру, з метою їздити по світу, і робити знімки, щоб постаратися передати красу природи Землі.

“Я оформляю свої фото як арт-об’єкт, щоб дати можливість очима частково - розглянути природу в інтер’єрі. У подорожі по Скандинавії в лютому 2020 року, почав зйомку з дрона. Для мене фотографія - це невід’ємна частина подорожі, по-прибуттю додому з фото-туру або експедиції, я вибираю кращі знімки з
сотень, ретельно оформляю кожну роботу з дизайнерами в майстерні, а в подальшому, готовий розповісти історію про те, що було зроблено, щоб зробити це фото”.

FB: Andrey Sobolev
Inst: https://www.instagram.com/andre.sobolev/
E-mail: andre.sobolev@gmail.com
 

 Експозиція учасника

Святий шлях / Holly way

Ukraine
2017, 87 х 123 смSky energy

Russia
2018, 120 х 80 см