KYIVPHOTOWEEK  2020   World.Diffractus


Єгор Лемзяков

Егор Лемзяков народився у Києві, у 1989 році, у родині художника. Багато часу проводив у батька в майстерні, який прищепив Єгору любов до мистецтва .
У 2009 році закінчив Київську школу фотограафії з відзнакою.
У 2012 році приймав участь у виставці фотографів на Гогольфесті, на платвормі “NEO-folk projact”під керівництвом Павла Гудімова з медіа-проектом “Поліморфізм” . Цього ж року проводив офіційну зйомку буддійського лами Оле Нідала в Українському домі на заході “Дні буддійської культури в Україні” для послідовників школи Карма-Каг’ю в Україні.
У 2013 на фоні важкої депресії став активно займатися живописом. Спочатку образи здібільшого відображали складний внутрішній стан Єгора, та поступово живопис змінився від сірих віддтінків до яскравих образів . Цьому періоду присвячений ретроспективний проект “Емоційна криза”, який був присвячений батьку.
Тоді ж було започатковано концептуальний проект “RGB”, за який Єгор був двічі нагороджений: у 2014 році від фонду Леоніда Кучми, у 2016 році від Президіуму Національної академії мистецтв міста Києва.
У 2013, 2015, 2017 та 2018 роках участь у міжнародному планері “Берег Овідія”.
У 2013 році брав участь у кількох групових виставках у місті Києві.
У 2016 році учасник конкурсу та виставкового проекту при Президіумі НАОМА.

Про проект:
“Якось, прогулюючись лісом, я відчув поштовх - ліс відкрив мені двері в свій екзистенційний світ повний глибоких і таємних переживань. Я наче опинився в світі фільму Соляріс, відчув себе героєм тієї співзвучної епохи Андрія Тарковського.
Ці кадри я присвячую йому і його колосальному вкладу в мистецтво, що до сих пір
має вплив на не одне покоління.”

FB: Yehor Lemzyakoff
INST: https://www.instagram.com/yehorlemzyakoff/
E-mail: yehorlemzyakoff@gmail.com Експозиція учасника

Міст крізь тугу / Bridge spleen 

Ukraine
2020, 90 х 60 см

Нетеч туга / Swamp spleen 

Ukraine
2020, 90 х 60 см

Туга. Ліс / Swamp. Forest

Ukraine
2020, 90 х 60 см