website creation software

Ніна Бурневіч

Торонто: місто, де зустрічаються культури

Огляд галерей, музеїв, арт ярмарок та рекомендації щодо продажів творів мистецтва з «живими» прикладами і рекомендаціями. 

Лекція пройде в форматі віртуальної подорожі, починаючи від ідеї представити мистецтво в Канаді і завершуючи посиланнями на адреси галерей та культурні інституції.


Ніна Бурневіч – український арт куратор та арт менеджер, що працює з художниками, фотографами та скульпторами з 2012р. В 2010р. зацікавилась українським мистецтвом та почала допомагати художникам в організації виставок, арт проектів та в рекламуванні творів мистецтва і їх подальшому продажі. Особливістю її діяльності є нестандартний підхід до позиціонування мистецтва в суспільстві. Так, Ніна  часто організовує культурні події із залученням різних галузей бізнесу. Серед співучасників її творчих перформансів були: будівельні компанії, авіакомпанії, спортивні клуби, тощо. Такий підхід в рекламуванні мистецтва дозволяє донести твори митців більш широкій аудиторії ніж через позиціонування лише в музеях та галереях.